Strona 1 z 1

Solidny dentysta ze sprzętem z Radomia

: 23 maja 2016, 10:07
autor: tomaszkowal
Cześć, szukam dobrego stomatologa z Radomia. Poprzedni stomatolog jak leczył mi zęba to umieścił odłamek ukruszonego wiertła w zębie. Rzecz jasna po jakimś czasie ząb o sobie przypomniał. Z tego co dowiedziałem się z wyszukiwarki, można to usunąć przy pomocy mikroskopu. Czy ktoś orientuje się, który stomatolog wykonuje takie zabiegi w mieście? Nie chce wyrywać zęba i robić implanta w to miejsce. Jak wiadomo są to ogromne koszty i znacznie większy ból i okres leczenia.

podobne tematy:

Solidny stomatolog ze sprzętem z Radomia

: 23 maja 2016, 11:02
autor: tomaszkisiel
Witaj, z tego co piszesz to masz duży problem. Jest taka klinika, która posiada dobrych fachowców: http://danuta-majewska.pl/stomatolog-dentysta-radom . Możesz tam zadzwonić, lecz nie wiem czy mają taki sprzęt. Pierwszy raz się z czymś takim spotykam, a leczyłem już dużo zębów. Posiadam także już dwa implanty i nigdy nie miałem takich komplikacji jak ty. Życzę powodzenia, bo wiem co to chore zęby. Powodzenia.

podobne tematy:

Sprawdzony dentysta ze sprzętem w Radomiu

: 23 maja 2016, 11:06
autor: adampiszczek
Cześć. To ten stomatolog nie wiedział, iż mu się wiertło złamało. Zostawił go w zębie i dał plombę? Jak tak, to powinieneś założyć mu sprawę w sądzie.

podobne tematy:

Rzetelny dentysta ze sprzętem w Radomiu

: 23 maja 2016, 11:09
autor: tomaszkowal
Witaj. Dokładnie jest tak jak piszesz. Dopiero u kolejnego dentysty zostałem poinformowany o tym fakcie. Szkoda gadać na temat tamtego stomatologa. Partacz jakich mało.

podobne tematy: