Poszukuje sprawdzonego stolarza, który robi meble na wymiar

Tematy wolne
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Poszukuje sprawdzonego stolarza, który robi meble na wymiar

Postautor: tomaszkowal » 24 maja 2016, 13:31

Witam, jestem na finiszu budowy swojego wymarzonego domu. Posiadam już praktycznie całą wykończeniówkę za sobą. Zostały mi już tylko meble. Wspólnie z narzeczoną doszliśmy do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem będą zabudowy meblowe na zamówienie. Wiadomo, więcej w nich przestrzeni i jesteśmy wstanie je dostosować do posiadanych pokoi. Szukamy dobrego stolarza, który jest w stanie zaprojektować takiego rodzaju zabudowy meblowe w miarę przystępnej cenie. Jakieś sugestie?

podobne tematy:
adamniczyj
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:47

Szukam rzetelnego stolarza, który robi meble na wymiar

Postautor: adamniczyj » 24 maja 2016, 13:40

Witaj, jeśli nie znalazłeś żadnego stolarza poprzez pocztę pantoflową to możesz podzwonić do tych fachowców: https://ventana-okna-drzwi.pl/2022/11/15/jak-dobrac-odpowiednie-banki-chinskie-antycellulitowe-aby-mozna-bylo-zobaczyc-szybko-skutki-ich-dzialania/ - na tej witrynie www jest dość obszerna baza fachowców z całej Polski. Na 100% coś wyszukasz dla siebie. Jeśli nie to pozostaje tylko popytać kolegów w twojej okolicy. Na pewno, u kogoś były wykonywane szafy na wymiar. Ten drugi sposób jest pewniejszy.

podobne tematy:
tomaszkisiel
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:00

Szukam rzetelnego stolarza, który robi meble na wymiar

Postautor: tomaszkisiel » 24 maja 2016, 13:44

Jeśli już naprawdę nikogo nie możesz znaleźć, choć ciężko mi w to uwierzyć to pójdź do sąsiadów obok ciebie i zapytaj grzecznie czy mogą ci dać telefon do stolarzy, którzy robili im meble. Na 100% ci nie odmówią.

podobne tematy:

Wróć do „Wolna strefa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości