Szukam rzetelnego ślusarza do poprawienia bramy wjazdowej

Tematy wolne
adampiszczek
Posty: 12
Rejestracja: 18 maja 2016, 7:25

Szukam rzetelnego ślusarza do poprawienia bramy wjazdowej

Postautor: adampiszczek » 24 maja 2016, 13:51

Dzień dobry, mam bramę wjazdową na posesję. Była ona montowana jakiś czas temu i wszystko działało w porządku. Ale po kilku latach się ona zniżyła i zaczęły pojawiać się kłopoty z jej przesuwaniem. Miałem już jedną ekipę ślusarzy. Coś wyregulowani, postukali i zainkasowali kasę. Brama działała dobrze przez kilka miesięcy i problem znowu wystąpił. Dlatego znów jestem na etapie poszukiwania balustrady szklane Warszawa Czy ktoś miał do czynienia z firmami z tego serwisu?

podobne tematy:
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Szukam sprawdzonego ślusarza do wyregulowania bramy wjazdowej

Postautor: mariuszbyk » 24 maja 2016, 13:54

Witaj, posiadałem zbliżony problem z bramą wjazdową. Nie chcę Cię dołować, ale naprawa tego nie jest banalną rzeczą. Jak poprzedni ślusarze ją źle zamontowali to będziesz musiał jeszcze raz od początku zrobić. Inna kwestia to dopasowana wysokość prowadnic, po których skrzydło bramy się porusza. Brama winna posiadać rezerwę luzu od podłoża. Mniej więcej dziesięć cm wystarczy w zupełności. Jeżeli te kwestie będą należycie zrobione to nie będzie kłopotów z działaniem bramy przez kolejne lata. Jak pytasz o ludzi z tego portalu internetowego to nie pomogę.

podobne tematy:

Wróć do „Wolna strefa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości