Potrzebuje rzetelnego serwisu AGD w mieście

Tematy wolne
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Potrzebuje rzetelnego serwisu AGD w mieście

Postautor: tomaszkowal » 31 maja 2016, 9:58

Cześć, potrzebuje autoryzowanego serwisu AGD w okolicach Lublina. Mam kłopot z trzy letnią pralką, która od jakiegoś czasu nie pierze poprawnie. Wybieram program, który ma trwać około 60 minut. Urządzenie zaczyna działać i po jakimś czasie wyświetlają się różne błędy na wyświetlaczu. Mam przeczucie, iż mógł popsuć się programator w pralce. Stąd moje pytanie o uczciwych fachowców z mego miasta.

podobne tematy:
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Potrzebuje sprawdzonego serwisu AGD w mieście

Postautor: mariuszbyk » 31 maja 2016, 10:04

Dzień dobry, czy brałeś pod uwagę serwisy AGD z tej witryny: http://polecamspeca.pl/naprawa-agd ? Reklamuje się tam wiele osób, które oferują serwis AGD. Ciężko jest wskazać konkretne namiary na serwis. Każdy z nich specjalizuje się w urządzeniach danych producentów. Ten, który właściwie serwisuje pralki LG, może już gorzej wypaść przy urządzeniach Samsunga. Tak, więc zostaje tylko skontaktować się z serwisami AGD. Dowiedzieć się, która ma akredytacje dla sprzętu Twojej firmy i oddać do nich pralkę.

podobne tematy:
marekwirazka
Posty: 11
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:28

Szukam rzetelnego serwisu AGD w mieście

Postautor: marekwirazka » 31 maja 2016, 10:09

Witaj, jak oglądałeś serial Usterka w TVN to wiesz o czym piszę. Porządny serwis to nie koniecznie ten drogi. Jest sporo fachowców, którzy robią dobrze za rozsądne pieniądze. Poczytaj najlepiej opinie w Internecie na temat firm z twojego miasta.

podobne tematy:

Wróć do „Wolna strefa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość