Strona 1 z 1

Sprawdzony dekarz - ktoś zna?

: 09 maja 2016, 14:47
autor: tomaszkowal
Witam. Poszukuje godnej polecenia ekipy dekarskiej z okolic Opola. Czy ktoś ma namiary na dobrych dekarzy. Muszę położyć blacho dachówkę na domu jednorodzinnym. Poszukuje kogoś z doświadczeniem i w miarę normalnych pieniądzach.

podobne tematy:

Sprawdzony dekarz - ktoś zna?

: 09 maja 2016, 14:58
autor: mariuszbyk
Dzień dobry. U mnie dach wykonywała ta brygada dekarska: http://polecamspeca.pl/dekarz/opole . Są ceno konkurencyjni i bardzo rzetelni. U mnie wykonali bez żadnych kłopotów więźbę dachową i blacho dachówkę. Cała robota trwała około 10 dni. Zero problemów i stresów.

podobne tematy:

Sprawdzony dekarz - ktoś zna?

: 09 maja 2016, 15:31
autor: marekwirazka
Witajcie, również dołączę się do tematu. Brygadę dekarzy już posiadam. Interesuje mnie kwestia, czy lepiej wybrać blacho dachówkę. Sporo ludzi uważa, że to korzystniejsze rozwiązanie niż dachówka ceramiczna. Co sądzicie na temat tego rozwiązania?

podobne tematy:

Sprawdzony dekarz - ktoś zna?

: 09 maja 2016, 15:42
autor: lukaszgos
To zależy. Dachówka ceramiczna posiada swoje zalety i wady. Trzeba zaznaczyć, że jest o wiele cięższa od blacho dachówki i nie należy jej kłaść na terenach podmokłych. Po drugie pójdzie Ci więcej drewna na więźbę, więc koszty prac dekarskich wzrosną. A teraz zalety. Po pierwsze lepiej wycisza, ma lepsze właściwości termiczne. Więc jak sam widzisz, jak to wygląda. Jeśli możesz to wybierz dachówkę ceramiczną.

podobne tematy: