W jaki sposób mogę wypromować stronę na słowo kluczowe wideodomofony w Warszawie?

Tematy wolne
marekwirazka
Posty: 11
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:28

W jaki sposób mogę wypromować stronę na słowo kluczowe wideodomofony w Warszawie?

Postautor: marekwirazka » 05 lip 2016, 13:28

Dzień dobry. Mam pytanie do osób znających się na rzeczy - związane z pozycjonowaniem strony w Internecie. Pragnę żeby moja strona internetowa znalazła się na początku wyników na frazę https://wnoziz.pl/2023/01/02/fizjoterapeuta-rzeszow-gdzie-odnalezc-wlasciwa-klinike-aby-wyniki-byly-szybkie/. Próbowałem samodzielnie coś z tym zrobić ale rezultat moich działań jest mizerny. Nie udało mi się wypozycjonować strony do pierwszej 20 rezultatów wyszukań. Natomiast jak przeglądam podobne strony to posiadają mniej treści i ogólnie posiadają gorszą grafikę. Co mogę zrobić aby moja strona była na początku wyników wyszukiwarki internetowej?

podobne tematy:
dariakuna90
Posty: 7
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:21

W jaki sposób mogę wypozycjonować stronę na hasło wideodomofony Warszawa?

Postautor: dariakuna90 » 05 lip 2016, 13:39

Witaj. Jeśli chcesz żeby twoja strona internetowa była na samej górze w rezultatach wyszukiwarki to powinieneś zadbać o dwie rzeczy. Pierwsza z nich to właściwa konstrukcja strony WWW. Następna kwestia to odpowiednie linki, które prowadzą do pozycjonowanej strony. U ciebie te dwa elementy są do zmiany. Po pierwsze musisz uzupełnić podstrony o dobrej jakości treść, która zawiera pozycjonowane frazy. Należy je pogrubić. Następna sprawa to odpowiednie linkowanie wewnętrzne. Poprzez to roboty lepiej będą oceniały stronę. Jeśli chodzi o pozyskiwanie linków to należy skupić się na w miarę naturalnych odnośnikach. U ciebie dominują same katalogi, co nie jest dobrą strategią linkowania. Pozyskuj odnośniki z portalów internetowych, które mają naturalny ruch. Niezłe są fora internetowe. Jak te rzeczy poprawisz to pozycje znacznie się poprawią.

podobne tematy:

Wróć do „Wolna strefa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości