Czy mogę samemu wypozycjonować stronę na frazę meble pracownicze?

Tematy wolne
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Czy mogę samemu wypozycjonować stronę na frazę meble pracownicze?

Postautor: tomaszkowal » 08 lip 2016, 11:42

Dzień dobry, rozmyślam nad wypozycjonowaniem swojej strony w wyszukiwarce internetowej. Prowadzę średniej wielkości sklep z meblami i chciałbym rozpocząć sprzedaż mebli w Internecie. Na starcie chciałbym być topie wyników na hasło https://e-position.pl/2023/01/02/fizjoterapeuta-rzeszow-gdzie-odnalezc-odpowiednia-klinike-aby-skutki-byly-szybkie/ , które obecnie najlepiej mi schodzą w sklepie. Czytałem o pozycjonowaniu strony i z tego co przeczytałem nie jest to ciężkie zajęcie. Wystarczy tworzyć linki do strony i czekać na wyniki. Natomiast intryguje mnie jeden fakt, jak to działa że ja będę wysoko a inni nie. Przecież wg tego to każdy powinien znaleźć się na pierwszej stronie. I najważniejsze czy będę w stanie samemu taką frazę wypozycjonować?

podobne tematy:
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Czy będę w stanie samemu wypozycjonować stronę na słowo kluczowe meble pracownicze?

Postautor: mariuszbyk » 08 lip 2016, 11:51

Witam kolegę. Posiadasz dość optymistyczne podejście do tematu promocji strony WWW. Żeby było to takie proste: budujemy linki i promowana strona jest na szczycie wyników na hasło meble pracownicze. Prawdom jest, że masz dobrze zbudowaną stronę internetową. Także prezentowane na stronie meble pracownicze są wysokiej jakości: Obrazek . Ale to za mało aby wypromować domenę w wyszukiwarce. Wyłącznie linkowania domeny to tylko początek działań. Trzeba mieć wiedzę jakiego typu linki pozyskać do pozycjonowanej domeny oraz w jakich proporcjach. Również istotne jest nasycenie odnośników promowaną frazą. Dasz takich linków za dużo, domena dostanie karę od wyszukiwarki. Utworzysz ich za mało - pozycje będą niskie. Też powinieneś pomyśleć o ich indeksowaniu. Samo dodanie odnośnika nie wystarczy. Istotne jest to aby znalazły go roboty wyszukiwarek.

podobne tematy:

Wróć do „Wolna strefa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości