Czy taki biznes może się udać?

Tematy wolne
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Czy taki biznes może się udać?

Postautor: tomaszkowal » 16 wrz 2016, 11:34

Dzień dobry. Myślę nad otworzeniem nowej firmy, która zajmowała by się montażem platform towarowych. Posiadam odpowiednie doświadczenie w tym zakresie. Niegdyś nawet miałem okazję pracować w przedsiębiorstwach o takim samym profilu działalności: https://e-position.pl/2021/12/06/czyrozluznianie-miesni-warszawa-to-cos-co-ma-przyszlosc-w-dzisiejszym-swiecie , które z dobrym rezultatem wykonywały instancje wind towarowych na polskim rynku. Natomiast od tamtego czasu upłynęło już wiele czasu i nie wiem jakie jest zapotrzebowanie na tego typu usługi w naszym kraju. Czy ktoś z was ma może doświadczenie w tej branży i byłby skłonny do podzielenia się wiedzą na ten temat. Będę bardzo wdzięczny za wszelkie informacje.

podobne tematy:
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Czy tego rodzaju biznes może się powieść?

Postautor: mariuszbyk » 16 wrz 2016, 11:58

Dzień dobry. Wg mnie zabierasz się źle do planowania działalności gospodarczej. Praca w firmie, która oferuje dźwigi towarowe to nieco za mało aby na tej podstawie zakładać własną działalność związaną z montażem takich urządzeń. Należy na starcie przygotować poprawny biznes plan, który będzie bazował na rzeczywistych założeniach. Musisz ustalić popyt na platformy towarowe oraz jak twoja firma może przyciągnąć klientów do swojej oferty. Pamiętaj, że większość firm w tej branży ma stałych klientów, którzy zamawiają konserwację wcześniej zakupionych dźwigów towarowych. Dość ważna kwestia to forma reklamy oferowanych produktów i sposób na pozyskanie kontrahentów. Windy towarowe nie należą do tanich i będzie niełatwo przekonać klientów do nowo powstałej firmy.

podobne tematy:

Wróć do „Wolna strefa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości