Które z rozwiązań będzie korzystniejsze?

Tematy wolne
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Które z rozwiązań będzie korzystniejsze?

Postautor: tomaszkowal » 19 wrz 2016, 13:22

Witam was. Chcę uruchomić mały interes. Mam na myśli uruchomienie sklepu w centrum handlowym. Posiadam do wyboru dwa rozwiązania. Mogę wynająć lokal albo kupić wyspę handlową tego typu: https://expertwpc.pl/pokaz-produkt/deska-wpc-premium-iii-generacja-szary-antracyt/150 na środku sklepu. Dla lepszego zobrazowania sytuacji dołączam zdjęcie, które ilustruje wybrany przez mnie produkt: [img]http://jfm-furniture.pl/zdjecia_slider/94.jpg[/img] . Czynsz za wynajęcie powierzchni pod taką wyspę jest znacznie niższy niż dzierżawa lokalu użytkowego. Dlatego ta druga opcja do mnie bardziej przemawia. Natomiast mam wątpliwość czy nie będzie to postrzegane jako nie atrakcyjne dla potencjalnego kupującego. Co wy o tym sądzicie jako klienci.

podobne tematy:
Ostatnio zmieniony 06 lip 2022, 12:55 przez tomaszkowal, łącznie zmieniany 2 razy.
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Które z rozwiązań będzie korzystniejsze?

Postautor: mariuszbyk » 19 wrz 2016, 13:48

Witaj. Obydwa rozwiązania mają swoje zalety i wady. Pierwsza kwestia to miesięczny czynsz za wynajem. Sam napisałeś, że wyspa handlowa będzie o wiele tańsza w utrzymaniu. Natomiast takie rozwiązanie nie sprawdzi się dla każdego rodzaju działalności. Idealnie sprawdzi się do sprzedaży akcesoriów telefonicznych czy innych drobnych rzeczy. Ale w przypadku dużej liczby branż będzie to kiepskie rozwiązanie. Kupujący kochają komfort i dlatego wybierają zakupy w tradycyjnych sklepach. Przy wyspie handlowej to można coś kupić na szybko. Tak, więc doradzam zastanowić się czy wyspa handlowa będzie najlepszym dla ciebie rozwiązaniem. Trzeba też zastanowić się nad rozwojem firmy w przyszłości.

podobne tematy:

Wróć do „Wolna strefa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości