Dobra firma oferująca Kruszywo w okolicy Koła

Tematy wolne
krzysiekwolski
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:25

Dobra firma oferująca Kruszywo w okolicy Koła

Postautor: krzysiekwolski » 29 wrz 2016, 11:31

Dzień dobry. Potrzebuje rzetelnej żwirowni z okolicy miejscowości Koło, która sprzedaje kruszywo budowlane. Czy ktoś z forumowiczów ma może namiary na rzetelnego dostawcę kruszywa. Od kumpla nasłuchałem się wielu rzeczy, w jaki sposób żwirownie kantują na kruszywie. Przywożą kruszywo niższej jakości, którego jest o wiele mniej niż było zamówione. Mój sąsiad potrzebował wg wyliczeń sześćdziesiąt ton kruszywa - czyli trzy samochody dostawcze. Po dostawie, jak wysypał i rozrzucił żwir - okazało się iż żwiru było mniej o 20% niż zamówił. Więc różnica jest i był zmuszony dopłacić za dodatkowy transport.

podobne tematy:
tomaszkisiel
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:00

Sprawdzona firma oferująca Kruszywo w okolicy Koła

Postautor: tomaszkisiel » 29 wrz 2016, 11:42

Witaj. Nie każda żwirownia kantuje swoich klientów. Lecz masz rację, że jest sporo firm, które tak starają się ekstra dorobić. Szczególnie, że klient nie jest wstanie zweryfikować rzeczywistej wagi dostarczanego kruszywa na posesję. Ja brałem kruszywo od firmy Wis Kruszywa - Koło . Jest to niewielka żwirownia w pobliżu miasta Koło. Żwir mają dość dobry i ludzie na niego nie narzekają. U mnie zamówione kruszywo z tej żwirowni wystarczyło na utwardzenie drogi dojazdowej do działki. Zakupiłem 70 ton, które wg moich kalkulacji było niezbędne na utwardzenie drogi. Przyjechały 4 ciężarówki i żwiru było chyba nawet trochę więcej niż zamówiłem. Więc na pewno ta firma Wis Kruszywa z Koła nie robi wałków na jego wadze.

podobne tematy:

Wróć do „Wolna strefa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości