Opiekunka osób starszych - czy wszyscy mogą nią zostać?

Tematy wolne
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Opiekunka osób starszych - czy wszyscy mogą nią zostać?

Postautor: tomaszkowal » 24 paź 2016, 12:41

Serdecznie witam, w ostatnim czasie spotkałam się z ofertą pracy jako opiekunka osób starszych: http://betreuerin.com.pl . W internecie jest niezmiernie wiele propozycji takiej posady, w następstwie tego również zastanawiam się czy ktoś skorzystał z takiej oferty. Mocno zastanawiam się czy w ogóle nadaję się do wykonywania takiego zawodu i co jest wymagane? Jestem osobą obowiązkową i czułą jednakże czy taka praca jest bezpieczna? Spotykałam się z opiniami, że wolno nieźle zarobić i zdobyć doświadczenie. Będę bardzo wdzięczna za wszelką pomoc i uczciwe opinie osób, które opiekowały się dziadkami w Niemczech.

podobne tematy:
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Opiekunka osób starszych - czy wszyscy mogą nią pozostać?

Postautor: mariuszbyk » 24 paź 2016, 13:04

Cześć. To prawda, że jako opiekunka można zarobić nawet istotne finanse. Jeśli skorzystasz z oferty przetestowanej firmy nie musisz bać się, że ktoś Cię oszuka. Sama już kilka razy kooperowałam z takimi agencjami oraz jestem w pełni zaspokojona jako opiekunka osób starszych. Niewątpliwie jeżeli posiadasz doświadczenie będzie Tobie prościej zdobyć taką robotę. Powinieneś znać się na opiece oraz pielęgnacji ludzi starszych. Mimo to sama praca nie jest zagmatwana oraz zapewnia wiele radości. Mam nadzieję, że chociaż odrobinę pomogłam.

podobne tematy:

Wróć do „Wolna strefa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości