Wideodomofony - jak wybrać?

Tematy wolne
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Wideodomofony - jak wybrać?

Postautor: tomaszkowal » 28 paź 2016, 12:29

Hej. Niedługo muszę kupić domofon, który umieszczę w swoim nowym domu. Ciągle zastanawiam się jednakże czy postawić na standardowy domofon czy przyzwoiciej zakupić wideodomofon. Nie chcę niepotrzebnie wydawać pieniędzy, lecz równolegle zależy mi na zachowaniu bezpieczeństwa. Mam dwójkę dzieci, które w szeregu przypadków podwyższają domofon i wpuszczają gości, wobec tego pewno lepiej by było gdyby widziały kto dzwoni - chodzi o coś jak https://czujepismonosem.pl ? Nie jestem niemniej jednak pewny czy to ma sens. Proszę o wsparcie figury posiadające takie wideodomofony.

podobne tematy:
Ostatnio zmieniony 04 kwie 2022, 10:48 przez tomaszkowal, łącznie zmieniany 1 raz.
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Wideodomofony - który kupić?

Postautor: mariuszbyk » 28 paź 2016, 12:37

Witam. Niedawno sama stałam przed wyborem zakupu domofonu i także nie wiedziałam co zakupić. Zdecydowaliśmy jednakże wspólnie z mężem, że wideodomofon jest o wiele korzystniejszy. Po pierwsze takie urządzenia nie kosztują dużo więcej niż sztampowe domofony, a jakkolwiek poprawniej dołożyć parę groszy do czegoś co ma służyć nam przez dużo lat. Dla nas najistotniejsze jest, że widzimy kto dzwoni, w następstwie tego dzieci są w pełni bezpieczne. Poszukaj odpowiedniego oraz właściwego modelu, a nie powinieneś żałować swojego wyboru.

podobne tematy:

Wróć do „Wolna strefa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości