Strona 1 z 1

Jakiego producenta alarm wybrać do domu?

: 16 maja 2016, 14:05
autor: tomaszkisiel
Witam obecnie wykańczam swój dom i stanąłem przed dylematem montażu odpowiedniego systemu alarmowego do budynku mieszkalnego. Dość sporo przeczytałem tutaj http://trans-sat.pl na ten temat i z tego co widzę to większość monterów wybiera urządzenia marki Satel. Czy warto rozważać jakiś innych producentów sprzętu. Drugie pytanie to jakie zabezpieczenia wybrać do domu?

podobne tematy:

Czy ktoś korzystał z usług tej firmy?

: 18 maja 2016, 7:21
autor: tomaszkowal
Część, nie bez powodu duża liczba monterów używa rozwiązań Satela. Po pierwsze ich urządzenia są najmniej zawodne z dostępnych na rynku. Drugi czynnik to bardzo obszerna liczba urządzeń, które tworzą system alarmowy. Następny czynnik to doskonałe centrale i dość dobrej jakości czujki.

podobne tematy:

Czy ktoś korzystał z usług tej firmy?

: 18 maja 2016, 8:44
autor: mariuszbyk
Ja mam też zamontowany Satel. Nie mogę na niego narzekać. Działa bez awarii od wielu lat. Posiadam kilkanaście czujek w budynku i podział na pięć stref - fajna rzecz dzięki której mogę uzbroić alarm w wybranych obszarach domu. Jeśli mogę coś podpowiedzieć to warto dać kurtyny w oknach i dodatkowo czujki dualne w każdym pokoju z oknem lub drzwiami. W czasie upałów kurtyny dają niejednokrotnie fałszywe alarmy. Wtedy wystarczy jak nas nie ma za zbroić zwykłe czujki i po sprawie.

podobne tematy: