Pomysl na zabawe integracyjna dla przedsiebiorstwa

Tematy wolne
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Pomysl na zabawe integracyjna dla przedsiebiorstwa

Postautor: lukaszgos » 12 wrz 2017, 10:31

Witam, od dłuższego czasu jestem zatrudniony w średniej wielkości korporacji. I musiał nastać ten czas, że muszę przygotować plan imprezy integracyjnej dla firmy. Poczytałem nieco w Internecie i powiem szczerze, że jest wiele możliwości tego rodzaju zabaw. Po pierwsze zwróciłem uwagę, iż na każdej ze stron kładą duży nacisk na istotność komfortowego przewozu osób. Podpowiadają żeby zrobić wynajem busa, ponieważ ten rodzaj transportu jest znacznie bardziej komfortowy niż zwykły autobus. Zastanawiając się nad tym, doszedłem do wniosku iż przewóz osób busem z Warszawy do miejsca zorganizowania imprezy firmowej to dobry pomysł. Idąc tym tropem wstukałem w wyszukiwarkę wynajem busów Warszawa i pod frazą wynajem busa Warszawa https://bipgov.pl/2023/01/02/fizjoterapeuta-rzeszow-gdzie-odnalezc-wlasciwa-klinike-aby-rezultaty-byly-blyskawiczne/ znalazła się ta strona WWW. Oferują fajnego busa firmy Mercedes. Zdjęcia poniżej Obrazek i myślę, że taki transport przypadnie kolegą do gustu. Mam tylko wątpliwość czy wynajem busa i przewóz nim osób nie będzie o wiele droższy od wynajmu autobusa? Lecz z drugiej strony nie dojedziemy autobusem do centrum miasta. Więc wybór busa do przewozu osób Warszawa - Łódź jest jak najbardziej uzasadniony. Rozmyślałem również o pociągu. Ale trasa Warszawa - Gdańsk jest jeszcze do przejechania, a co potem? Wynająć bus na miejscu?

Kolejna sprawa to nocleg. Czy warto brać hotel w samy centrum miasta, a może na jego obrzeżach. Hotele w centrum są droższe i przeważnie posiadają mniejsze zaplecze. Jakie są wasze odczucia w tej kwestii. Ale jak weżniemy hotel poza miastem to znowu pojawia się wynajem wynajem busa i przewóz osób - więc mamy większe koszty?

Wróć do „Wolna strefa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości