Tanie strony internetowe Radom

Tematy wolne
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Tanie strony internetowe Radom

Postautor: lukaszgos » 03 gru 2017, 16:21

Czy budżetowe strony internetowe to jeszcze właściwy wybór dla firmy?

Odpowiedź na to pytanie nie jest tak oczywista. Na początku temat budżetowych stron internetowych trzeba rozpatrzyć w wielu płaszczyznach. Pierwsza sprawa to określenie terminu tanie strony internetowe. Od tego zależy dalsze rozważanie w kwestii tworzenia mało kosztownych stron internetowych dla firm. Dla jednych niedroga strona internetowa będzie utożsamiania z zaprojektowaniem strony internetowej do 500 zł. Natomiast dla innej osoby będzie to znacznie większy rząd wielkości, który będzie oscylował w graniach 2000 zł. Jak możemy zobaczyć rozbieżność cenowa jest znaczna. Więc nie można od razu i precyzyjne napisać czym są tanie strony internetowe dla firm.

Natomiast łatwo to określić sprawdzając oferty agencji interaktywnych w wyszukiwarkach internetowych. Poprzez to jesteśmy wstanie sprawdzić ofertę wykonawców, którzy budują strony internetowe. Więc do dzieła i wpiszmy żądaną przez nas frazę strony internetowe Warszawa aby sprawdzić na jakie oferty wykonania strony internetowej jesteśmy w stanie liczyć w budżecie od 500 do 2000 zł. Wybierając parę firm i przesyłając do nich zapytania ofertowe odnośnie stworzenia strony internetowej dostaniem klarowny obraz sytuacji. Warto wybrać do porównania kilka firm z poza pierwszej 10 wyników wyszukiwarki. Wtedy sprawdzimy jak to wygląda także u tańszych wykonawców, które projektują strony internetowe w Polsce.

Jeśli już dostaniemy oferty na wykonanie strony internetowej to warto wykonać ich zestawienie. Zestawienie powinno posiadać koszt zbudowania strony internetowej, zakres usług oraz sposób wykonania strony internetowej przez firmę. Kierując się wyłącznie ceną zaprojektowania strony internetowej, zestawienie ofert będzie bardzo nieefektywne. Zwyczajowo oferty wykonania strony internetowej za 500 zł będą oparte o bezpłatne CMS i darmowe szablony graficzne. Takie strony internetowe to zazwyczaj słaby pomysł na promocję w Internecie. Po pierwsze otrzymamy powtarzalny projekt graficzny. Po drugie nasza strona internetowa zostanie zbudowana na darmowym silniku, który jest podatny na masowe ataki. Lepszym pomysłem jest wybranie trochę droższej oferty na wykonanie strony internetowej, która będzie miała unikalny szablon graficzny strony a, także autorski CMS. Takie strony internetowe są znacznie bezpieczniejsze.

Wróć do „Wolna strefa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości