Wspomnienia, które uchwyci fotograf dziecięcy

Tematy wolne
marekwirazka
Posty: 11
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:28

Wspomnienia, które uchwyci fotograf dziecięcy

Postautor: marekwirazka » 28 paź 2016, 12:58

Witam. W ostatnim czasie urodziłam pierwsze dziecko. To piękny chłopczyk, jaki jest zdrowy i ładnie rośnie. Jesteśmy z mężem nadzwyczaj szczęśliwi, w związku z tym pomyśleliśmy o upamiętnieniu tych chwil. Maluszek ma cztery miesiące i jest grzeczny, wobec tego myślę, że nie byłoby problemu w czasie sesji. Mimo to zastanawiam się czy to dobry pomysł, a może najzwyczajniej w świecie mój wymysł? Cz ktoś korzystał z takich usług u fotografika? Ciekawi mnie również jak przebiega taka sesja. Będę wdzięczna za wszelkie odpowiedzi.

podobne tematy:
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Wspomnienia, które utrwali fotograf dziecięcy

Postautor: lukaszgos » 28 paź 2016, 13:06

Dzień dobry. My jesteśmy świeżo po takiej sesji. Odbywała się ona wczoraj. Moja córeczka ma trzy miesiące oraz jest czasem kapryśna, jednakowoż daliśmy poradę. Sesja przebiegła spokojnie, bo fotograf dziecięcy http://www.elefantti.pl był wybitnie wyrozumiały. Znalazł się, w następstwie tego czas na karmienie oraz przewijanie. Spędziliśmy wspólnie trzy godziny oraz nie żałuję. Zdjęć jeszcze nie widziałam, jakkolwiek myślę, że wyjdą wybitnie fajnie. Polecam Tobie skorzystanie z takiej oferty, ponieważ tak jak zauważyłaś pozwoli to uchwycić niezwykle istotne oraz ulotne chwile z waszego życia. Pozdrawiam.

podobne tematy:

Wróć do „Wolna strefa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości