Czy warto zostać kominiarzem?

Tematy wolne
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Czy warto zostać kominiarzem?

Postautor: tomaszkowal » 19 maja 2016, 12:59

Witam wszystkich, w najbliższym roku ukończę szkołę i mam dylemat z wyborem zawodu na przyszłość. Nie chce studiować na uczelni, bo po nich pracy nie ma. Myślę o jakimś porządnym fachu jak kominiarz. Nie wiem czy jest to rentowny zawód i co mógłbym po tym później robić. Wiem tylko, iż kominiarz czyści kominy. Czy da się z tego się utrzymać oraz jaką szkołę powinno się ukończyć aby móc pracować w tym zawodzie?

podobne tematy:
adampiszczek
Posty: 12
Rejestracja: 18 maja 2016, 7:25

Czy warto zostać kominiarzem?

Postautor: adampiszczek » 19 maja 2016, 13:10

Witaj. To sobie zawód wybrałeś. Kominiarz para się zazwyczaj utrzymaniem drożności kominów i ich konserwacją. Wystawia też różnego rodzaju dokumenty. Tu masz trochę informacji na ten temat: https://trondziedzictwo.net.pl/index.php/2023/01/03/fizjoterapeuta-rzeszow-gdzie-odnalezc-dobra-przychodnie-aby-wyniki-byly-blyskawiczne/ lecz nie wiem czy jest to zawód młodego człowieka. Konkurencja jest spora. Widać to nawet na tej stronie, a pracy nie jest tak dużo. Dużo ludzi samodzielnie czyści swoje kominy. Zastanów się nad czymś innym.

podobne tematy:

Wróć do „Wolna strefa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości