Kto produkuje tego rodzaju windy?

Tematy wolne
adampiszczek
Posty: 12
Rejestracja: 18 maja 2016, 7:25

Kto produkuje tego rodzaju windy?

Postautor: adampiszczek » 02 cze 2016, 13:48

Cześć, potrzebuje windy umożliwiającej transport aut na 1-sze piętro hali produkcyjnej. Mamy przedsiębiorstwo, które zajmuje się produkcją. Firma zlokalizowana jest na 2 kondygnacjach budynku. Obecnie wypakowanie produktów potrzebnych do pracy wykonywany jest na parterze a następnie przewożony na wyższy poziom. Mnóstwo czasu tracimy na tego typu czynności. Postanowiłem że zamontujemy windę, która była by na zewnątrz i umożliwiała przetransportowanie całego pojazdu na piętro. Pomysł świetny lecz nie mam pojęcia do kogo się z tym zwrócić?

podobne tematy:
adamniczyj
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:47

Kto robi tego rodzaju windy?

Postautor: adamniczyj » 02 cze 2016, 13:51

Dzień dobry, krótka piłka czy szukałeś w wyszukiwarce internetowej. Ja wklepując dźwigi samochodowe znalazłem sporo stron. Wśród wyników jest również ta witryna internetowa https://forum-sportowe.co.pl/2023/01/03/fizjoterapeuta-rzeszow-gdzie-odnalezc-wymarzona-przychodnie-aby-rezultaty-byly-szybkie/ firmy, która zajmuje się wykonywaniem tego rodzaju dźwigów samochodowych. Nie mam pojęcia tylko czy będą wstanie zbudować windę, która ma tak spory udźwig.

podobne tematy:

Wróć do „Wolna strefa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości